Novinky
22.05.2018
Nové obchodní podmínky /GDPR/
https://www.forbarf.cz/obchodni-podminky-nove-forbarf-cz číst celé
01.03.2017
Zapojili jsme se dle zákona do povinné evidence tržeb - EET
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;... číst celé
01.10.2016
ONLINE PLATBA KARTOU - pouze online při objednávání!
Rádi bychom Vás informovali, v našem internetovém obchodě (e-shopu), při tvorbě a odesílání objednávky je možné zaplatit objednávku "online" platební ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Forbarf.cz
  3. VELKÁ PODZIMNÍ FOTOSOUTĚŽ 2017
Pravidla soutěže - VELKÁ PODZIMNÍ SOUTĚŽ na Forbarf.cz

Organizátor soutěže

Organizátorem soutěže je: Bc. Jana Malá, DiS. se sídlem Adamovská 1/803, 140 00 Praha 4 – Michle.

 

Předmět výhry

Předmětem výhry jsou tři poukázky na online nákup libovolných produktů dle vlastního výběru v internetovém obchodě Forbarf.cz v hodnotě 400 Kč, 300 Kč a 200 Kč.

Poukázky budou rozděleny takto:  1. místo - poukázka v hodnotě 400 Kč, 2. místo - poukázka v hodnotě 300 Kč, 3. místo - poukázka v hodnotě 200 Kč.

Poukázky lze využít pouze na nákup produktů, nelze jimi uhradit poštovné ani poplatek za večerní doručení. Poukázku lze uplatnit pouze jednorázově.

Přepravní a doručovací podmínky pro zboží zakoupené za tyto poukázky je shodné s přepravními a doručovacími podmínkami uvedenými na stránkách internetového obchodu Forbarf.cz.

 

Podmínky soutěže a jak se zúčastnit

Soutěž je otevřena všem občanům České republiky starším 18ti let, kteří splní podmínky soutěže:

1) Pro účast v soutěži je třeba být fanouškem facebookové stránky obchodu Forbarf.cz (=dát like facebookové stránce Forbarf.cz) a označit soutěžní příspěvek jako „To se mi líbí“ (Like).

2) Do komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu Forbarf.cz vložte soutěžní fotografii "originální barf misky" Slovní komentář k fotografii je povinný, a měl by stručně popsat co je obsahem krmné dávky. 

Minimální velikost fotografie je 2 megapixely nebo rozlišení 1280 x 1024 px.

Zúčastnit soutěže se může každý soutěžící s libovolým počtem fotografii, a to v průběhu celého trvání soutěže. Jedna fotografie=jeden samostatný komentář pod soutěžním příspěvkem.

Téma fotografie musí splňovat následující zadání: Na fotografii musí být vyfocena miska s s krmnou dávkou složenou podle metody BARF. Co je to BARF je vysvětleno v příslušné sekci webových stránek "Co je to BARF".

Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie s nevhodným nebo pobuřujícím obsahem, fotografie nesplňující požadované rozlišení a tématické zadání, stejně tak jako příspěvky nebo komentáře porušující platné zákony a příspěvky urážlivé, hanobící, nebo jinak porušující dobré mravy.

Organizátor si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění a náhrady soutěž zrušit. Výhry v soutěži nejsou nárokově uplatnitelné a o jejich uplatnění, získání, obdržení a udělení rozhoduje výhradně organizátor na základě svého rozhodnutí.

Organizátor soutěže není zdopovědný za nekompletní nebo špatně nahrané fotografie, fotografie, které se vůbec nenahrály nebo s k organizátorům z jakéhokoliv jiného důvodu nedostaly.

Vložením fotografií soutěžící poskytuje organizátorovi soutěže právo na neodovolatelné, trvalé a bezplatné použití fotografie včetně reprodukcí, úprav, zobrazení a publikování a jiné využití nahrané fotografie ve všech médiích a celosvětově. Právo zahrnuje změnu velikosti fotografie, oříznutí, komprimace, editace, přidání titulku, loga, nebo jiných úprav.

Soutěžící prohlašuje, že je autorem vložených fotografií anebo osobou oprávněnou k výkonu majetkových autorských práv, opravňujících jej k účasti v soutěži se všemi právy a povinnostmi s tím spojenými. Dále soutěžící prohlašuje, že má udělen souhlas s užitím fotografií od osob, které jsou na fotografiích případně zachyceny.

 

Vyhlášení výherce, doba trvání soutěže

Z fotografií vložených do komentářů vyberem náš tým ve čtvrtek dne 2.11.2017 3 výherce s "nejnápaditější BARF miskou"  Výherce zveřejníme na facebookovém profilu Forbarf.cz 

Pořadí výherců bude stanoveno týmem Forbarf.cz takto:  Týmem Forbarf.cz budou vybrány 3 nejnápaditější fotografie, které splní všechny uvedené podmínky soutěže.

Výherce bude kontaktován do deseti dnů po skončení soutěže. Výherní fotografie budou zveřejněny na facebookovém profilu Forbarf.cz.

Účastník soutěže, který vyhraje, je povinen odpovědět na zprávu s informací o výhře organizátorovi nejpozději do 14ti dnů a informovat jej o e-mailové adrese, na kterou si přeje výhru zaslat. Pokud tak ve stanovené lhůtě neučiní, výhra propadá a organizátor není povinen ji vítězi jakkoliv kompenzovat.

Soutěž probíhá od 1.10.2017 do půlnoci 31.10.2017, není-li soutěž prodloužena či předčasně zrušena. 

 

Ochrana osobních údajů

Organizátor soutěže nevyžaduje od účastníků soutěže poskytnutí jakýchkoli osobních údajů a tyto údaje ani nesbírá a dále s nimi nepracuje, vyjma údajů potřebných k uplatnění a doručení případné výhry.

Organizátor soutěže vyžaduje od výherců poskytnutí osobních údajů vyplývajících z povahy výhry. Tyto údaje mohou být především jméno a příjmení výherce, adresa pro doručení výhry, e- ailová adresa, případně jiné, doplňující informace. S těmito údaji nakládá organizátor dle příslušných zákonů a navazujících právních předpisů.

 

Závěrečná ustanovení

Společnost Facebook je osvobozena od všech závazků účastníků soutěže. Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Soutěžící nebo výherce, který poskytl nebo poskytne organizátorovi soutěže v souvislosti se soutěží osobní údaje, prohlašuje v souvislosti s těmito pravidly, že takto učinil dobrovolně a souhlasí s použitím těchto údajů pro zasílání reklamních a marketingových materiálů (newslettery či jiné propagační materiály).

Svou účastí v soutěži se dotyčný stává účastníkem soutěže a prohlašuje, že souhlasí s plným zněním těchto podmínek. Bez tohoto souhlasu není účast v soutěži možná a v případě odvolání tohoto souhlasu je účastník povinen bezodkladně vrátit získanou výhru, nebo tuto kompenzovat dle dohody s organizátorem.

 

 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.