Novinky
22.05.2018
Nové obchodní podmínky /GDPR/
https://www.forbarf.cz/obchodni-podminky-nove-forbarf-cz číst celé
01.03.2017
Zapojili jsme se dle zákona do povinné evidence tržeb - EET
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;... číst celé
01.10.2016
ONLINE PLATBA KARTOU - pouze online při objednávání!
Rádi bychom Vás informovali, v našem internetovém obchodě (e-shopu), při tvorbě a odesílání objednávky je možné zaplatit objednávku "online" platební ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. PRAVIDLA VELKÉ JARNÍ FOTOSOUTĚŽE
PRAVIDLA VELKÉ JARNÍ FOTOSOUTĚŽE

Pravidla Velké jarní FOTOSOUTĚŽE:

 

Předmět výhry

 

Balíček dobrot dle zveřejněných fotografií na adrese a dle pořadí v jakém bude výherce vylosován. https://www.forbarf.cz/velka-jarni-fotosoutez

Vyhlášení výherce, doba trvání soutěže:

 

Výherce bude po skončení soutěže určen organizátorem a jeho jméno bude zveřejněno v samostatném příspěvku na facebookových stránkách obchodu Forbarf.cz nejpozději do sedmi dnů po skončení soutěže.

 

Výhru ze soutěže je možné vyzvednout v otevírací době na adrese kamenné prodejny e-shopu, nebo využít zpoplatněnou dopravu viz nabídka standardních možností doručení zboží z e-shopu ( zasilkovna, ČP, GEIS, večerní doručení).

 

Pokud se nepodaří výherce kontaktovat, připadá výhra následujícímu účastníku dle výběru organizátora. V případě, že se nepodaří kontaktovat žádného účastníka, výhra propadá organizátorovi.

 

Soutěž probíhá od 20.3.2017 do půlnoci 20.4.2017, není-li soutěž prodloužena či předčasně zrušena.

 

V případě nejasností a problémů se prosím obraťte na mail: objednavky@forbarf.cz nebo tel: 777349023, případně zašlete dotaz přes chat.

 

Podmínky soutěže

1) STAŇTE SE NAŠÍM ZÁKAZNÍKEM a nakupte jakékoliv produkty v e-shopu forbarf.cz. (výhra v soutěži je současně podmíněna, zaplacením objednávky do 20.4.2017 včetně). Soutěžící, kteří učiní v daném období více objednávek, se mohou zúčastnit soutěže pouze s jednou soutěžní fotografií.

2) ZAŠLETE NÁM 1 soutěžní fotku vašeho pejska/pejsků s jarní tématikou buď na email: objednavky@forbarf.cz,nebo zprávou přes Facebook, nebo ji vložte do komentáře k soutěžnímu příspěvku do originálního příspěvku na facebookovém profilu !!! K FOTCE UVEĎTE ČÍSLO VAŠÍ OBJEDNÁVKY !!! A jméno zvířátka na fotce ;) Všechny fotografie budeme postupně zveřejňovat na webových stránkách obchodu. V Sekci Forbarf.cz/Velká jarní fotosoutěž zde: https://www.forbarf.cz/velka-jarni-fotosoutez 

Zasílejte nám prosím pouze fotografie, ke kterým máte autorská práva! Zasláním fotografie do soutěže nám současně udělujete souhlas s podmínkami soutěže a také právo použít bezplatně fotografii pro marketigové účely obecně a dáváta souhlas se zveřejněním fotografie na stránkách www.forbarf.cz a současně také dáváte souhlast pro budoucí použití vaší fotografie pro marketingové účely na sociálních sítích. Zasílejte nám prosím fotografie v dobré kvalitě a vysokém rozlišení.

3)Pro účast v soutěži je třeba být také fanouškem facebookové stránky obchodu Forbarf.cz (=dát like facebookové stránce Forbarf.cz) a označit soutěžní příspěvek jako „To se mi líbí“ (Like).

Další podmínky soutěže:

Ze soutěže jsou vyřazeny a odstraněny příspěvky nebo komentáře porušující platné zákony a stejně tak příspěvky urážlivé, hanobící, nebo jinak porušující dobré mravy.

Organizátor si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění a náhrady soutěž zrušit. Výhry v soutěži nejsou nárokově uplatnitelné a o jejich uplatnění, získání, obdržení a udělení rozhoduje výhradně organizátor na základě svého rozhodnutí.

 

Organizátor soutěže, ochrana osobních údajů

Organizátorem soutěže je: Bc. Jana Malá, DiS. se sídlem Adamovská 1/803, 140 00 Praha 4 – Michle.

Organizátor soutěže nevyžaduje od účastníků soutěže poskytnutí jakýchkoli osobních údajů a tyto údaje ani nesbírá a dále s nimi nepracuje, vyjma údajů potřebných k uplatnění a doručení případné výhry.

Organizátor soutěže vyžaduje od výherců poskytnutí osobních údajů vyplývajících z povahy výhry. Tyto údaje mohou být především jméno a příjmení výherce, adresa pro doručení výhry, e-mailová adresa, případně jiné, doplňující informace. S těmito údaji nakládá organizátor dle příslušných zákonů a navazujících právních předpisů.

  Závěrečná ustanovení

Společnost Facebook je osvobozena od všech závazků účastníků soutěže. Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Soutěžící nebo výherce, který poskytl nebo poskytne organizátorovi soutěže v souvislosti se soutěží osobní údaje, prohlašuje v souvislosti s těmito pravidly, že takto učinil dobrovolně a souhlasí s použitím těchto údajů pro zasílání reklamních a marketingových materiálů (newslettery či jiné propagační materiály).

Svou účastí v soutěži se dotyčný stává účastníkem soutěže a prohlašuje, že souhlasí s plným zněním těchto podmínek. Bez tohoto souhlasu není účast v soutěži možná a v případě odvolání tohoto souhlasu je účastník povinen bezodkladně vrátit získanou výhru, nebo tuto kompenzovat dle dohody s organizátorem.

 

 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.