Novinky
22.05.2018
Nové obchodní podmínky /GDPR/
https://www.forbarf.cz/obchodni-podminky-nove-forbarf-cz číst celé
01.03.2017
Zapojili jsme se dle zákona do povinné evidence tržeb - EET
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;... číst celé
01.10.2016
ONLINE PLATBA KARTOU - pouze online při objednávání!
Rádi bychom Vás informovali, v našem internetovém obchodě (e-shopu), při tvorbě a odesílání objednávky je možné zaplatit objednávku "online" platební ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. PRAVIDLA VELKÉ JARNÍ FOTOSOUTĚŽE 2019
PRAVIDLA VELKÉ JARNÍ FOTOSOUTĚŽE 2019

Pravidla Velké jarní FOTOSOUTĚŽE 2019: Hledá se psí model!

 

Předmět výhry:

 

Slevový kód na 500 Kč který lze uplatnit při nákup produktů v e-shopu www.forbarf.cz s osobním odběrem na prodejně nebo rozvozem po Praze za poplatek.

 

Vyhlášení výherce, doba trvání soutěže:

Výherce bude po skončení soutěže určen organizátorem a jeho jméno na facebooku, pod kterým uveřejnil soutěžní příspěvek, bude zveřejněno v samostatném příspěvku na facebookových stránkách obchodu Forbarf.cz nejpozději do sedmi dnů po skončení soutěže.

Výhru ze soutěže je možné uplatnit do konce roku 2019 na online objednávku v e-shopu Forbarf.cz, s podmínkou osobního odběru produktů na prodejně, nebo doručením prostřednictvím našeho rozvozu za poplatek. 

Pokud se nepodaří výherce kontaktovat skrze soukromou zprávu na Facebook.com, připadá výhra následujícímu účastníku dle výběru organizátora. V případě, že se nepodaří kontaktovat žádného účastníka, výhra propadá organizátorovi. Současně výhra propadá v případě, že výherce do 7 dnů od vyhlášení výsledků souteže nekontaktuje organizátora a nezašle výherní fotografii ve vysokém rozlišení pro zveřejnení na webových stárnkách obchodu Forbarf.cz. 

Soutěž probíhá na oficiálním profilu FORBARF.cz od 20.3.2019 do půlnoci 10.4.2019, není-li soutěž prodloužena či předčasně zrušena.

V případě nejasností a problémů se prosím obraťte na e-

e-mail: objednavky@forbarf.cz 

Podmínky soutěže

1) Pro účast v soutěži je třeba být také fanouškem facebookové stránky obchodu Forbarf.cz (=dát like facebookové stránce Forbarf.cz) a označit soutěžní příspěvek jako „To se mi líbí“ (Like).

2) Vložte soutěžní 1 fotku vašeho pejska/pejsků s jarní tématikou do komentáře oficiálního soutěžního příspěvku na Facebookovém profilu Forbarf.cz mezi ostatní soutěžní fotografie. 

3) Vkládejte prosím pouze fotografie, ke kterým máte autorská práva! Zasláním fotografie do soutěže nám jako výhradní autor fotografie současně udělujete souhlas s podmínkami soutěže a také právo použít bezplatně fotografii pro marketigové účely a dáváta souhlas se zveřejněním fotografie na stránkách www.forbarf.cz a současně také dáváte souhlast pro budoucí použití vaší fotografie pro marketingové účely bez omezení.

4) Zasílejte nám prosím pouze fotografie, které nám následně můžete poskytnout v dobré kvalitě a vysokém rozlišení.

Další podmínky soutěže:

Ze soutěže jsou vyřazeny a odstraněny příspěvky nebo komentáře porušující platné zákony a stejně tak příspěvky urážlivé, hanobící, nebo jinak porušující dobré mravy.

Organizátor si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění a náhrady soutěž zrušit. Výhry v soutěži nejsou nárokově uplatnitelné a o jejich uplatnění, získání, obdržení a udělení rozhoduje výhradně organizátor na základě svého rozhodnutí.

Organizátor soutěže, ochrana osobních údajů

Organizátorem soutěže je: Bc. Jana Malá, DiS. se sídlem Adamovská 1/803, 140 00 Praha 4 – Michle.

Organizátor soutěže nevyžaduje od účastníků soutěže poskytnutí jakýchkoli osobních údajů v soutěžním příspěvku s fotografii a tyto údaje ani nesbírá a dále s nimi nepracuje, vyjma údajů potřebných k uplatnění a doručení případné výhry.

Organizátor soutěže vyžaduje od výherce pouze poskytnutí osobních údajů vyplývajících z povahy výhry. Tyto údaje mohou být především jméno a příjmení výherce, adresa pro doručení výhry, e-mailová adresa, případně jiné, doplňující informace. S těmito údaji nakládá organizátor dle příslušných zákonů a navazujících právních předpisů.

Závěrečná ustanovení

Společnost Facebook je osvobozena od všech závazků účastníků soutěže. Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Soutěžící nebo výherce, který poskytl nebo poskytne organizátorovi soutěže v souvislosti se soutěží osobní údaje, prohlašuje v souvislosti s těmito pravidly, že takto učinil dobrovolně a souhlasí s použitím těchto údajů pro zasílání reklamních a marketingových materiálů (newslettery či jiné propagační materiály).

Svou účastí v soutěži se dotyčný stává účastníkem soutěže a prohlašuje, že souhlasí s plným zněním těchto podmínek. Bez tohoto souhlasu není účast v soutěži možná a v případě odvolání tohoto souhlasu je účastník povinen bezodkladně vrátit získanou výhru, nebo tuto kompenzovat dle dohody s organizátorem.

 

 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.